הדפסה על חולצות לעסקים

הדפסה על חולצות לעסקים

. . .

מעוניינים בהדפסה על חולצות לעסקים? מצוין! הגעתם בדיוק למקום הנכון. אצלנו ההשקעה בחולצות מודפסות היא אדירה ומלאה במחשבה ואהבה לעולם האופנה והעיצוב. בחרנו עבורכם חולצות עם הבדים האיכותיים ביותר בשלל של טכנולוגיות הדפסה מתקדמות כמו High Density  Flock, Puff, Foil Crack, Metallic ועוד…

אנו מדפיסים חולצות לכל סוגי העסקים ולכל מטרה בין אם זה חולצות קבועות איתם העובדים מגיעים לעבודה ובין אם חולצות לאירועים מיוחדים ספציפיים כמו ימי מכירות והשקה, כנסים, ימי גיבוש וימי כייף לעובדים, מסיבות קוקטייל והרמות כוסית, תערוכות ועוד…

הדפסה על חולצות לעסקים – למי זה מתאים?

האמת שכל עסק שמכבד את עצמו ורוצה שתהיה תחושה של אחדות בעבודה יכול להחליט שמהיום כל העובדים מגיעים עם חולצות אחידות. למשל בבתי קפה, ברים ומסעדות זה יכול להיות פתרון מעולה ששם בצד את כל הנושא ההתעסקות בתלבושות של העובדים. זה יכול להתאים גם למפעלים, מוסדות חינוך, תאגידים, חדרי כושר וקאנטריים שכונתיים ועוד.

היתרונות של הדפסה על חולצות לעסקים

  • אפשר להדפיס בהזמנה אחת כמות גדולה של חולצות
  • יש מגוון עצום של הדפסים וצבעים
  • החולצות סופר איכותיות ואפשר להעביר אותן כביסה רגילה בלי בעיה
  • הן נוחות ונעימות ללבוש

הדפסה על חולצות לעסקים – איך זה עובד?

ובכן, בשלב הראשון אתם צריכים לגלוש קצת באתר שלנו. עליכם לבחור את סוגי החולצות שאתם רוצים להדפיס עליהם, זה יכול להיות טישירט רגילה לנשים או גברים, חולצת דרייפיט, מעיל, קפוצ‘ון, סווטצ‘רט ואפילו הדפסה על כובעים. בשלב הבא תצטרכו לבחור את ההדפס שאתם רוצים שיופיע על החולצה או פריט הלבוש, את הצבעים, המידות, הטכניקה שבא לכם שנשתמש בה (כל הטכניקות מפורטות באתר) וכמובן את הכמות. ניתן להזמין ממינימום 30 חולצות כאשר העלות לחולצה משתנה בהתאם לפריט הלבוש והטכניקה שבחרתם. בשלב הבא נצטרך לבצע ביחד הזמנה מסודרת וקדימה, אפשר לצאת לעבודה.

מעוניינים בהדפסה על חולצות לעסקים? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל למספר 0077-806-6010, להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר או לכתוב לנו מייל ל- shirt@tfactor.co.il ונחזור אליכם עם כל הפרטים.