הדפסת חולצות בעיצוב אישי

הדפסת חולצות בעיצוב אישי

. . .

אנחנו הולכים איתן כל יום, יום יום. אז למה שהן לא יהיו סופר איכותיות? מבד נעים ושההדפס יהיה מקורי, מגניב, צבעוני או שחור לבן בהתאמה סופר מדוייקת לצרכים שלכם. ובכן, אם אתם מעוניינים בהדפסת חולצות בעיצוב אישי הגעתם בדיוק למקום הנכון. זה ממש מה שאנחנו ב- tfacto עושים כבר שנים רבות ואנחנו גם ממש ממש אוהבים את זה. באתר שלנו, תוכלו להתרשם ממגוון של דגמים כמו טישרטים לגברים או לנשים, טישרטים מבד דריי פיט ועוד המון מוצרים עליהם אפשר לבצע הדפסה על חולצות בעיצובים מיוחדים.

להדפיס על חולצה זה הרבה יותר מסתם הדפס, זה טכנולוגיה שלמה שאתם עדין לא מכירים

מה שמיוחד בנו הוא שאנחנו מתאימים את סוג ההדפסה לחולצה ולצרכים של הלקוחות שלנו ואתם פשוט יכולים להנות מחולצה סופר איכותית שנשמרת לאורך שנים ולא הופכת למאין סמרטוט אחרי כמה כביסות. אנו עובדים עם טכנולוגיות ההדפסה הכי מתקדמות שיש היום למשל, אנחנו משתמשים בטכנולוגיות מיוחדות כמו טכנולוגית הדפסה המכונה גליטר – דפוס זוהר, בולט ונוצץ שהופך כל חולצה למיוחדת וכל אחד שלובש אותה למגניב באמת.

ניתן גם להדפיס בטכנולוגיית HD, טכנולוגיית PUFF שזה בעצם הדפסה שמעניקה להדפס אלמנט נפוח במגוון של עיצובים. יש גם אלמנט המכונה FLOCK שזה מאין סוג של קטיפה, הדפסת Crack שמעניקה להדפס מראה שבור בכוונה, הדפסה מטאלית שרואים למרחק, הדפסת אלומיניום כסופה ומבריקה, הדפסה בצבע זהב או כסף ואפילו הדפסה זוהרת על חולצות שרואים אותן בחושך.

הדפסת חולצות בעיצוב אישי – לאיזו מטרה?

ובכן, אנו מבצעים הדפסה על חולצות בעיצוב אישי למגוון של מטרות כמו למשל:

  • חולצות מודפסות לאירועים, חולצות לחתונה וימי הולדת
  • חולצות מודפסות לכנסים
  • חולצות מודפסות לסיום קורסים ומסלולים בצבא
  • חולצות מודפסות ללהקות והרכבים
  • חולצות מודפסות למסעדות ובתי קפה
  • הדפסה על חולצות דרייפיט לקבוצות ספורט
  • ועוד…

כבר למעלה מעשור שאנחנו עוסקים בתחום העיצוב והפרינט כאשר אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי הגלם ובטכנולוגיות הטובות והמתקדמות ביותר בשילוב טכניקות כמו High Density, Flock, Puff, Foil, Crack, Metallic ועוד…

מעוניינים בחולצות מודפסות מעוצבות? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל למספר 0077-806-6010, להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר או לכתוב לנו מייל ל- shirt@tfactor.co.il ונחזור אליכם עם כל הפרטים.