נעים מאוד

נעים מאוד

. . .

אז נתחיל מהסוף: נעים מאוד. אם הגעתם לבלוג שלנו, כנראה שכבר שמעתם עלינו ועל מה שאנחנו אוהבים לעשות, שזה כמובן לייצר את הטישרטים הכי טובים בעולם. כן, אנחנו די גאים בעבודה שלנו אז אין לנו בעיה להגיד את זה. המטרה של הפוסט הזה, היא שתכירו גם אותנו (האנשים שמאחורי השם) וגם את TFactor .

אז בצד ימין של הזירה, נמצא אביעד, הייטקיסט לשעבר שהחליט יום אחד לעזוב את ההיטק לעבור לתחום אחר, תחום שבו אפשר גם להרגיש ולמשש את התוצרים שלך. בצד שמאל של הזירה (רגע למה יש זירה? מה אנחנו נלחמים? טוב לא משנה נמשיך בפורמט הזה…) נמצא פיליפ. פיליפ, בדומה לאביעד (אתם תלמדו שיש הרבה דברים דומים בינינו), עזב גם הוא משרה מדהימה מעולם ההיי טק (בעבודה עם סטראט אפים בעיקר) וחבר לאביעד כדי להקים את הפרוייקט המדהים הזה שנקרא "TFactor".

עכשיו כשהכרתם את הנפשות הפועלות, בואו ונראה מה בעצם אנחנו עושים. TFactor מתמחה בלבוש מודפס בהתאמה אישית, אבל ממש מתמחה. למדנו כל בד, כל טכניקת הדפסה והם הדפיסו עבור כל מיני גורמים ברחבי העולם מיליוני פריטים.

אנחנו מייצרים לבוש אופנתי לכל מטרה שתעלו על דעתכם – לחברות, לאירועים, למסעדות ובתי קפה, לכנסים, לסיום מסלול בצבא. מה שתגידו. יש לנו ניסיון בן יותר מעשר שנים ואיתו אנו באים אליכם. TFactor מנסה להביא שינוי לשוק המקומי.

מוצרי פרימיום תפורים מהחומרים הטובים ביותר ומודפסים במגוון טכניקות שהשוק המקומי לא מכיר. אבל זה רק הצד המוחשי, והוא לא הכל. אחרי שהבנו את הפן הטכנולוגי והלוגיסטי, הבנו משהו הרבה יותר חשוב – הרוח. מה הכוונה ״הרוח״, ובכן הכוונה היא קריאייטיב, כלומר עיצוב ואמנות. TFactor עובדת עם מעצבים ומאיירים, מיטב הכישרונות שפועלים בארץ ובעולם והיא עושה זאת כדי לספק לכם רמה קריאייטיבית – מילולית, עיצובית ואיורית שתענה לכל דרישה שלכם, ולעיתים גם תהיה מעבר למה שהעליתם בדמיונכם. אז כמו שאמרנו בתחילת הפוסט, נעים מאד. בפוסט הבא: טכניקות ההדפסה של TFactor. שווה לעקוב.