זה אנחנו

אנחנו פיליפ ואביעד

פעם היינו הייטקיסטים. נפגשנו בניו יורק במקרה, שנינו עבדנו שם במשך מספר שנים. יום אחד לאביעד נמאס והוא עזב את ההייטק לטובת דברים שאפשר להרגיש את איכות החומר שלהם במישוש. לאט לאט הוא נהיה מומחה בייצור אופנה עבור חברות בארץ ובעולם.

פיליפ המשיך לפתח ולנהל מוצרים בחברות סטארט-אפ, עד שלפני כשנתיים החליט שגם לו הספיק, ואז איחדנו כוחות, ולקחנו החלטה לשלב בין העולמות – ולספק מוצרים מדהימים בנוחות ושירות שהשוק המקומי לא מכיר.

אנחנו מביאים איתנו ניסיון עשיר כיצרנים, כמעצבים, כנותני שירות ולא פחות חשוב מכל אלה – גם כלקוחות, שתמיד רוצים לקבל שירות מצויין ושחשוב להם שמתייחסים אליהם, לזמנם ולכספם בכבוד.

זה אנחנו
זה מה שאנחנו עושים

זה מה שאנחנו עושים

אנחנו מתמחים בלבוש מודפס בהתאמה אישית. אבל ממש מתמחים – למדנו כל בד, כל טכניקת הדפסה. הדפסנו עבור כל מיני גורמים ברחבי העולם מיליוני פריטים.

לבוש אופנתי לכל מטרה שתעלו על דעתכם – חולצות מודפסות לחברות הייטק וסטארט-אפים, חולצות מודפסות לחתונות ואירועים, חולצות מודפסות למסעדות ובתי קפה, חולצות מודפסות לכנסים, חולצות מודפסות לסיום מסלול בצבא, חולצות מודפסות ללהקות. מה שתגידו. יש לנו נסיון בן יותר מעשר שנים ואיתו אנחנו באים אליכם.

אנחנו מנסים להביא שינוי לשוק המקומי, מוצרי פרימיום תפורים מהחומרים הטובים ביותר ומודפסים במגוון טכניקות כמו – High Density, Flock, Puff, Foil, Crack, Metallic ועוד…טכניקות שהשוק המקומי לא מכיר. עד עכשיו.