תיקים ממותגים לחברות

תיקים ממותגים לחברות

. . .

מיתוג הפך לשם המשחק בכל מה שקשור ליצירת קשר חיובי בינינו לבין קהלי היעד שלנו. בעידן של רשתות חברתיות, אינטרנט, מיילים וסרטונים מי שלא מכה בברזל כל עוד הוא חם, צפוי למצוא את עצמו מאחור תוך זמן קצר ולהפסיד לקוחות וכן…גם כסף.

יחד עם זאת, למרות שאנו חיים בעידן שכולו אינטרנט, עדיין יש מקום מכובד לתהליכי פרסום ושיווק מסורתיים אשר באים לשים במרכז את הלקוחות והעובדים שלנו.

מצד אחד עובדים שמרגישים לויאליות למערכת צומחים איתה ונשארים זמן רב יותר ביחד אתנו וכך תורמים לעסק מכל הבחינות ובעקיפין הופכים לשגרירים הטובים ביותר של העסק שלנו.

מצד שני, כשאנחנו משקיעים בימים ואירועים שהמטרה שלהם להגדיל את מעגל הלקוחות שלנו ומתכננים תהליכים שיווקיים סביב קונספט מסוים ואסטרטגיה שקבענו מראש, זה בא לידי ביטוי באותה צמיחה שכולנו מחפשים ושואפים אליה.

לשם כך, אנו משקיעים בייצור מגוון של מוצרים אותם אנו מעניקים ללקוחות ולעובדים שלנו במתנה בכל מיני סיטואציות כמו בחגים למשל, באירועי השקה, ימי כיף וגיבוש שאנחנו מארגנים, בימי מכירות ועוד… אז אם כבר משקיעים, למה לא להשקיע במוצר שנשאר אתנו לאורך זמן ותמיד ילווה אותנו. מתנה שהיא שימושית, פרקטית וגם אפנתית במוצר אחד.

אחד המוצרים שהפכו לפופולריים בקרב חברות עסקים וארגונים הוא תיק. כן פשוט תיק. הרי לא משנה כמה העולם מתקדם, תיק עדיין יישאר מוצר בסיסי ופרקטי שכולנו צריכים. אנחנו צריכים תיק ליום יום כדי לשים את המפתחות, הסמארטפון, לפעמים את טאבלט או הלפטופ וכמובן הארנק, אנחנו צריכים תיק לחדר כושר או לבריכת השחייה, תיק לטיולים ונסיעות לעבודה, תיק לנסיעות משפחתיות וחופשות, בקיצור תיק לכל מטרה.

תיק ממותג יכול להיות מתנה נפלאה באירוע מכירות, תערוכה, כנס, מתנת חג לעובדים שלכם או כל רעיון אחר שעולה לכם לראש. ניתן להדפיס על התיקים השונים מגוון של הדפסים.

דגמי התיקים שלנו:

  • תיק גב Backpack
  • פאוץ מגניב Fanny Pack
  • תיק נוח לכושר או חופשות Duffle Bag
  • תיק קנבס – Canvas Bag

אז אם גם אתם מעוניינים לחלק תיקים עם הדפסים שאתם בוחרים במטרה לשווק את העסק שלכם בצורה הטובה והייחודית ביותר לכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון 077-806-6010 או במייל. shirt@tfactor.co.il בנוסף, תוכלו תמיד לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות ולקבל השראה. לחברת tfactor ניסיון רב שנים בהדפסה על מוצרי טקסטיל סופר איכותיים בדגש על טכנולוגיה מתקדמת ובדים עמידים שנשארים איתנו מעמד לאורך השנים.