תיקים ממותגים לחברות הייטק

תיקים ממותגים לחברות הייטק

. . .

אחד הפריטים הפונקציונאלים והשמישים ביותר הוא תיק. כידוע, מעטים אלו שיסכימו להתפשר על נראות התיק ומידת עיצובו. בדיוק בשביל זה יש אותנו: TFACTOR! אנו שמחים להציע גם לכם, שירות של עיצוב קולקציות שלמות בהתאמה אישית אליכם! אחרי שלמדנו לעומק את טכניקות ההדפסה השונות ואת השידוך האידיאלי שבין כל בד לטכניקה, אנו יכולים לשרת גם אתכם!

תיק מעוצב ממותג ומעוצב אישית הוא לא הכל! אנחנו עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד, ומספקים לכם תוצרים באיכות חסרת פשרות. 

לפנק את העובדים שלכם בתיק ממותג זה לא תיק!

גם אתם רוצים להודות לעובדים שלכם על עבודתם אך לא מוצאים את הדרך? רגע לפני שגם אתם מסתפקים ב"תודה", למה שלא תעניקו להם תיק ממותג? על התיק ניתן לשלב הדפסה של לוגו בית העסק, הסלוגן שלכם או את המיתוג של המוצר או השירות החדשים שלכם. את התיק תוכלו להעניק כמתנת יום הולדת לעובדים, כמתנת הצטיינות או כפינוק שובר שגרה למחלקה המצטיינת שלכם.

ה-צ'ופר לימי הגיבוש השנתיים של חברות ההיי-טק

אחת לשנה, אתם חוגגים עם הצוות שלכם את יום הגיבוש השנתי. לא משנה מה אתם מכינים לעובדים שלכם, הרי שהם מצפים גם למתנה קטנה. אם כבר מתנה – תיק ממותג! התיק ישאר להם כמזכרת מיום הגיבוש השנתי, ותהיו בטוחים שלמחרת יגיעו לא מעט עובדים עם התיק אל המשרד. אנו מעצבים את התיק בשיתוף פעולה מלא יחד אתכם, ומתאימים אותו לצרכים ולרצונות שלכם. תיק ממותג מתאים גם לאירועי השקה, אירועי קידום מכירות וכיוצא בזה.

הקשר בין תיק ממותג וחיזוק תחושת השייכות של העובדים

בסופו של דבר מדובר אך ורק על תיק. עם זאת, האם ידעתם כי תיק ממותג יכול להשפיע מאד על תחושת השייכות של העובד אל הארגון? לא במקרה מחולקים בכל שנה שלל מרצ'נדייז לעובדים. פריטים ממותגים בלוגו או סלוגן בית העסק, מעניקים לעובדים את התחושה כי הם שייכים וכי הם חלק ממשהו מאד גדול – ממשפחה. מתנות שכאלו מחזקות את תחושת הלויאליות והשייכות של העובדים, תוך שהן משמרות את שביעות הרצון ממקום העבודה. אם אתם יכולים לפנק את העובדים שלכם, למה שלא בעצם?

כל הסיבות מדוע דווקא תיק ממותג

גם אתם מתלבטים האם להעניק לעובדים שלכם תיק ממותג או פריט אחר? לתיקים יש מספר יתרונות בולטים, וכדאי שגם אתם תכירו אותם:

  • בתיקים כל העובדים שלכם משתמשים – ממנהלת כוח האדם ועד המתכנת. מדובר על מתנה שימושית כך שכולם פשוט יהנו ממנה!
  • תיק ממותג מפיץ את הבשורות השיווקיות שלכם! כל עובד שמסתובב עם תיק הגב, הופך גם לאיש פרסום ושיווק. על התיק מודפס הלוגו שלכם וכך אתם נהנים דרך קבע מפרסומת ומינוף המודעות של המותג שלכם.
  • כחברת הייטק, חשוב לכם לשקף בפני העובדים כי אתם משקיעים בהם. לא רבות החברות שמעניקות חדשות לבקרים תיק במתנה, אך חברת ההייטק שלכם – דווקא כן! 

טכניקות ההדפסה בהן אנו עושים שימוש, הכירו:

עד כה, השוק המקומי הכיר מספר טכניקות הדפסה – חלקן טובות וחלק קצת פחות. הערך המוסף שאנו מביאים איתנו, כולל בין היתר את השימוש בטכניקות ייחודיות שלא מוכרות כלל לשוק המקומי. כאן באתר, תוכלו להתרשם מסוגי ההדפסה השונים, ולבחור את ההדפסה החביבה עליכם. אנו נשמח להמליץ לכם על הטכניקה האידיאלית בהתאם לכמה פרמטרים:

  • הבד ממנו עשוי התיק
  • העיצוב אליו אתם שואפים
  • התקציב שלכם

בין שיטות ההדפסה בהן אנו עושים שימוש: 

  • Foil
  • Metallic gold
  • Non pvc ועוד…