כובעים ממותגים עבור כנסים

כובעים ממותגים עבור כנסים

. . .

אתם מארחים כנס או עתידים להתארח בכנס? דבר אחד בטוח: אתם רוצים להתבלט בין כל העסקים האחרים! בכנסים ובתערוכות ישנם שלל מציגים שונים, ובדיוק בגלל זה חשוב שגם אתם תדגישו את הבידול שלכם ותפגינו נוכחות גבוהה. באמצעות כובעים ממותגים, גם אתם יכולים לשדר אחידות, גאוות יחידה ולקדם את המותג והמסרים השיווקיים שלכם.

בכנסים, אתם עתידים להיפגש עם קולגות, יזמים ואנשי עסקים חשובים. כמיטב המסורת, נהוג להסתובב עם תג שם בנאלי שלא מעניק לכם שום ייחוד. תוכלו אתם לשדר רוח צעירה ועדכניות עם כובעים ממותגים לכנסים!  אנו מעצבים ומייצרים כובעים ממותגים עבור כנסים – עבור חברות גדולות וארגונים. הלוגו, הסלוגן או הסיסמא הרלוונטית לתערוכה, יודפסו בטכניקות הדפסה שונות לבחירתכם. Wework, google ו-DropBox כבר התנסו בשירות שלנו! ועכשיו? תורכם!

מציגים בכנס או בתערוכה? שימו כובע על הראש!

מרבית הכנסים והתערוכות נערכים במתחמי אירועים סגורים. אז במקרה הזה הכובע לא ישרת אתכם עם הגנה מפני השמש, אך הוא יבדיל אתכם מכל יתר המציגים ויעניק לכם יתרון בולט. כידוע, בתערוכות ובכנסים עושים שימוש רב במוצרי פרסום שונים על מנת להדגיש נוכחות ולייצר נראות אטרקטיבית. הכובע מתאים לכולם – לנשים ולגברים ובכל הגילאים! 

מובן כי הכובע שעל ראשכם לא יהיה עוד כובע סטנדרטי, אלא כובע ממותג! בכנסים המון פעמים משיקים שירותים או מוצרים חדשים, ונוכל להדפיס את האריזה המיתוגית הנדרשת על הכובע שלכם לכנס. היתרונות של כובעים בכנס בו אתם מתארחים:

  • הכובע זכיר ומעניק לכם נראות ייחודית
  • מדובר על פריט פונקציונאלי שתוכלו להשתמש שוב בעתיד

הכובע כמרצ'נדייז ללקוחות ולמבקרים

מה אם היו אומרים לכם שהכובע הממותג יכול לעשות עבורכם עבודה שיווקית נפלאה? כיום, לא צריך בהכרח להשקיע תקציבים שמנים בפרסומות, אלא שהלקוחות המרוצים שלכם יכולים להפוך לשגרירים שלכם. בכנסים ובתערוכות, אתם זוכים להכיר מקרוב את אותם לקוחות מרוצים שבאים לשמוע ולראות אתכם. נוכל לספק לכם כמות כובעים נאה, כך שתוכלו לחלק אותם כמזכרת למבקרים.

ואיך הכובע מתקשר את המסרים השיווקיים שלכם? די בקלות! רק דמיינו לעצמכם סיטואציה יום יומית: לקוח או יזם מסתובב עם הכובע הממותג, וחברו שואל אותו מהיכן הכובע המעוצב והאטרקטיבי שעל ראשו. כך, סיפור החברה והמותג שלכם מסופר בעשרות סיטואציות חברתיות שכאלו, ובשורתכם מופצת הלאה ומגיעה לקהלים נוספים!

בחירת הצבע לכובעים – על מה אנחנו ממליצים?

כאמור, הכובעים עתידים לשרת אתכם באירוע עסקי חשוב – כנס. המטרה שלכם היא להפגין נוכחות, אך גם להטמיע את המותג שלכם בתודעת המבקרים, היזמים והקולגות. לכן, ההמלצה שלנו היא חד משמעית: יש לבחור בכובעים בצבעים המתכתבים עם האריזה הגרפית של העסק או המוצר שלכם. לדוגמא: אם הצבע המזוהה עמכם הוא אדום, כך גם על הכובע להיות אדום. האם תוכלו לדמיין לעצמכם כובע של PayPal שלא ימותג בצבע הכחול? מובן שלא. 

לא רק הנראות, אלא גם האיכות

קל מאד להסתכל על כובע ולקבוע תוך שניות האם מדובר על כובע איכותי, או כזה שקצת פחות. אנו שמים דגש רב על איכות הכובע, וגם על איכות הרקמה שעליו. אנו עושים שימוש ברקמה בתלת ממד ובהתאם לערכי המותג וקהל היעד שלכם, נמליץ לכם על הרקמה הנכונה לכם ביותר!

מעוניינים בכובעים ממותגים לכנס הקרוב שלכם? אתם נמצאים במקום הנכון! אנחנו TFACTOR, מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג המוצרים המגוון שלנו. אנו דבקים בחדשנות, מקוריות, יצירתיות ואיכות חסרת פשרות.