חולצות ממותגות עבור ירידים עסקיים

חולצות ממותגות עבור ירידים עסקיים

. . .

בכל שנה אתם לוקחים חלק בעשרות אירועים עסקיים. ישנם אירועים שבהם כדאי מאד להשאיר בארון את העניבה והבלייזר, ולהגיע עם חולצות ממותגות עבור ירידים עסקיים! בעת שאתם לוקחים חלק בכנס, תערוכה, הרצאה או הדרכה חשובה, חשוב שכולכם תדברו את אותה השפה: שפת המותג שלכם.

אנחנו ב-TFACTOR, מציעים שירות של עיצוב, בחירת קונספט לחולצות היריד העסקי והדפסה. כידוע, ירידים שכאלו מגלמים בתוכם פוטנציאל עסקי אדיר – כזה שיכול להרחיב את הפעילות שלכם. ואיך חולצה ממותגת קשורה לכל העניין? חולצה מעוצבת שמדברת את שפת המותג שלכם, מייצרת עבורכם את הקליק העסקי הראשוני אל מול המתעניינים. 

אנו שמים דגש רב על חולצות איכותיות, טכניקות הדפסה מתקדמות ואספקה בזמנים. לאורך העשור האחרון צברו ניסיון רב, כמו גם עבודה עם מספר חברות שגם אתם כנראה מכירים: דרופבוקס, פייסבוק, גוגל ועוד.

חולצה אחידה – כך יזהו אתכם המתעניינים

לשמחתכם, ביריד העסקי יהיו מתעניינים שיגיעו במיוחד על מנת לראות, לשמוע ולרכוש מכם. אתם רוצים להקל על המתעניינים בכם ולא להקשות להם, והחולצות הממותגות אכן מקלות! אותם יזמים או לקוחות שיחפשו אחר הביתן שלכם, יוכלו למצוא אתכם די בקלות בעת שתלבשו חולצה אחידה. התלבושת האחידה בדמות החולצה הממותגת, הופכת את כל הצוות למגובש, מלוכד ואחיד.

אנו מציעים חולצות בעיצובים שונים, עם גזרות המתאימות לנשים ולגברים. באפשרותכם גם לבחור בחולצת דריפייט (מומלצת במידה והיריד מתקיים תחת כיפת השמיים בחודשי הקיץ). 

מתגו את עצמכם בגאווה ביריד העסקי

ביריד עסקי, חשוב להפגין עוצמה, כוח ויציבות, וחולצות ממותגות אכן מתקשרות את המסרים האלו. נסו לדמיין לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם מבקרים ביריד, ומבחינים בביתן של חברה מסוימת. בעת שהנציגים שלה ילבשו חולצות רדנומליות ולא אחידות, הרי שהנראות המתקבלת היא של חוסר ארגון והתאמה והצעת שירותים "על הדרך". מנגד, חולצות ממותגות מייצרות תדמית אחרת לגמרי – תדמית של עסק מגובש שבטוח בעצמו. 

בנוסף: האם אתם רוצים לפתח את תחושת הגאווה בקרב העובדים שלכם? פנקו אותם בחולצות ממותגות! ישנם עסקים שרבים רוצים לעבוד בהם ולהניע בעבורם מהלכים. החברה שלכם נהנית מביקוש רב בעולם התעסוקה? תנו לעובדים שלכם להתגאות בכם וללבוש חולצה הממותגת בסלוגן או בלוגו החברה בגאווה גדולה!

מזכרת מכם למבקרים ביריד!

ישנן המון חברות שעושות זאת, וכעת הגיע גם תורכם! נהוג בירידים עסקיים שונים לחלק מרצ'נדייז למתעניינים, לאלו שרוכשים מוצרים ואלו החותמים על הסכמי שירות. עט או יומן נחמדים, אך אפשר להעניק מתנה WOW. חולצה ממותגת עבור ירידים עסקיים לא מיועדת רק לכם, אלא גם ללקוחות היקרים לכם. העניקו חולצות כמזכרת, ותנו לחולצות להמשיך ולספר את הסיפור שלכם. 

איכות החולצה ויצירת תדמית חיובית

ביריד עסקי שבו מתחרים על תשומת הלב של קהל היעד עוד עסקים נוספים, חשוב לכם לבלוט (ולטובה). חולצה ממותגת הופכת להיות הפנים שלכם באירוע הזה, וחשוב מאד שהיא תאיר אתכם באור חיובי. חולצה איכותית ניתן לזהות בקלות, בעוד חולצה לא איכותית עם הדפס מקולף ניתן לזהות בקלות יתרה. הבטיחו כי אתם לובשים איכות – TFACTOR!

דגשים לחולצות ממותגות לירידים עסקיים:

  • צבע החולצה קריטי! הפכו את החולצה לכלי שיווקי לכל דבר ועניין, וזאת עם בחירה בצבע התואם לאריזה הגרפית-מיתוגית שלכם. 
  • סוג ההדפסה – אנו מציעים שלל טכניקות הדפסה. בהתאם לאופי העסק, השירות שאתם מציעים וקהל היעד, נשמח להמליץ לכם אודות ההדפס המתאים ביותר.
  • בדקו מראש כמה חולצות לנשים ולגברים אתם צריכים. כך, כל עובד שלכם יקבל את החולצה המתאימה לו ביותר.