מיתוג עסקי שיכול לתת לעסק שלך בדיוק את מה שהוא צריך

מיתוג עסקי שיכול לתת לעסק שלך בדיוק את מה שהוא צריך

. . .

את ההגדרה לעסק טוב ניתן להגדיר במגוון רחב של תחומים ומדדים. אך עסק טוב באמת הוא עסק שעובדיו מרגישים שייכים ושותפים לעשייה משותפת ונעימה. כשיש אינספור אנשים שלא נהנים לקום בבוקר וללכת אל מקום העבודה שלהם, לכם, כבעלי העסק, יש את האפשרות לשנות את התחושה הזאת. הכל מתחיל ונגמר בחשיבה מחוץ לקופסא. גם כשזה מגיע לעובדי העסק שלכם. 

כן, אנחנו מדברים על מיתוג עסקי שלבטח יגרמו לעובדים שלכם לחייך גם בזמן העבודה. הנה כמה דוגמאות למיתוגים מגניבים ומסחריים

חולצות

מי לא אוהב לקבל חולצה בעלת משמעות? כחלק מחברה, כחלק מעסק, תחושת השייכות היא חשובה והכרחית לעבודה תקינה של סגל העובדים. בהענקת חולצה עם לוגו החברה לכל עובד ועובד, הדבר בהחלט מעניק תחושת שייכות וכאשר המנכ"ל לובש את אותה החולצה כמו העובד הפשוט ביותר, התחושה היא משפחתית יותר, קרובה יותר ולחלוטין מעלה את המוטיבציה להגיע לעבודה.

זוהי מזכרת מעולה ולכם, כבעלי העסק, יש את האפשרות להשתעשע בבחירות שלכם בהתאם למזג האוויר. כך, אם אתם רוצים להעניק מתנה לחורף, תוכלו לבחור בקפוצ'ון וזוג גרביים ממותגות. מי לא אוהב לקבל זוג גרביים? ואם הן מגניבות? עוד יותר טוב! אך אם אתם מתוכננים לקיץ או לאביב, חולצת טי שירט עם איזה טוויסט מגניב יכולה להיות המתנה לה פיללתם.

כובעים

אם אתם חושבים על מסיבת קיץ לחברה ואתם רוצים לעשות אותה בבריכה או בים, אולי תרצו לחשוב על מיתוג שהוא בעצם, כובע. כובע מצחייה קיצי עם הלוגו שלכם יכול לתת לכולם הרגשה כיפית מקבלת המתנה הכל כך מדויקת (כי מי זוכר להביא כובע?) ואתם תהנו מעובדים שמחים וממסיבה מהנה.

כמו כן, הכובעים יכולים להיות מתנה נהדרת עבור טיול חברה כאשר ניתן לחלק אותם לפני תחילת מסלול או בטרם עליתם לאוטובוס והתחלתם בטיול. חשבו רק על התמונות שתעשו כחברה. זה בוודאי יגרום למשפחתיות.

תיקים

מי לא צריך תיקים? אם אתם עכשיו עונים על השאלה כנראה שגיליתם שגם אתם צריכים תיק. וזוהי הזדמנות מצוינת לשתף את לוגו החברה שלכם, עם משפט ההיכר שלו או עם משפט שאתם מאמינים בו ולהעניק במתנה לכל עובדי החברה תיק ממותג ומודרני. תסמכו עלינו, העובדים שלכם בהחלט ישתמשו בתיקים האלו.

יתרה מכך, תוכלו לשים בתוך התיקים ממותגים גימיקים עסקיים אחרים ובכך גם להפתיע את העובדים שלכם, שגילו עוד מתנות קטנות בתוך התיק הממותג והחדש שלהם. תוכלו לבחור אם להמשיך במוטיב של חולצות, כובעים, גרביים וכו' או ללכת על גאדג'טים טכנולוגיים מגניבים וחדשניים.

אנחנו יכולים למנות עוד אינספור רעיונות למיתוג עסקי שיכולים לגרום לעובדים שלכם לעוף באוויר. וזה לא העניין של המתנה אלא יותר הכוונה שעומדת מאחוריה. כשאתם מעניקים לעובדים שלכם מתנות מהסוג הזה, זה מעיד על חשיבה עליהם, על אכפתיות ועל דאגה לשלומם בין אם בעבודה ובין אם מחוצה לה. 

כבעלים של עסק אתם רוצים לשמור על רווחת העובדים שלכם ומתן צ'ופרים זה חלק מהעניין. לכן, כשאתם עוברים על התקציב השנתי שלכם, הכניסו אליו גם תקציב לצ'ופרים מזדמנים עבור העובדים שלכם. אנחנו יכולים להבטיח לכם שלא רק שהם ירגישו בהבדל, גם אתם תרגישו בהבדל. כי אי אפשר שלא לשים לב כשיש עובד חסר מוטיבציה אל מול עובד בעל מוטיבציה. תפוקת העבודה היא שונה, מצב הרוח הוא שונה והרצון להגיע לעבודה הוא שונה.

מה שמביא אותנו לתחילת המאמר, אם אתם רוצים עסק שעובד בצורה טובה, אתם חייבים להתחיל מבפנים.