חולצות מודפסות לימי חברה

חולצות מודפסות לימי חברה

. . .

אירוע חברה – אולי אחד האירועים החשובים ביותר הנחגגים בענף האירועים העסקיים. אירוע החברה הוא האח הגדול של אירוע הגיבוש, ולרוב הוא נחגג על פני יום שלם, והוא מבוסס על פעילויות רבות, השקעה אדירה בעובדים ובחיזוק הקשרים הפנים-ארגוניים. 

כידוע, באירועים אלו נהוג להעניק מתנות שונות לעובדים. כל מתנה שאתם מעניקים, יכולה לתרום גם לפעילות העסקית שלכם. לדוגמא: עם חולצות מודפסות לימי חברה! בשונה ממתנות הנטולות כל זיקה לארגון ולעסק, החולצה המודפסת מחזקת אתכם כמותג, וגם מחזקת את הקשר שבין העובד לארגון. 

 

שפה מיתוגית אחת, צוות אחד, חולצה אחת!

חולצות מודפסות לימי חברה כבר המון שנים נחשבות לאורחות של כבוד באירועים מסוג זה. החולצה, כפריט הלבוש הפשוט ביותר, מצליחה לגעת בכל העובדים שלכם – ללא קשר לסטטוס, תפקיד או ותק בארגון. על החולצה אתם יכולים לתקשר מסרים שיווקיים, להחדיר מוטיבציה בעובדים באמצעות מנטרה ואפילו להשיק אריזה גרפית חדשה.

 

מדוע דווקא חולצה לעובדים? שאלה מצוינת! כל מרצנ'דייז שתעניקו, לרבות חולצות המיועדות לעובדים, מספקים לכם יתרונות! החולצה היא לא "עוד" מתנה לעובד, אלא שהיא פריט שיוצר חיבור רגשי ועמוק של העובד כלפי הארגון. עובדים שמקבלים חולצה ממותגת ביום החברה, מרגישים שייכים, נאמנים ומחוברים יותר לארגון בו הם עובדים. 

 

כוחה של חולצה – לובשים עוצמה וכוח!

חולצות מודפסות לימי חברה יוצרות שפה משותפת המעודדת תקשורת פנים ארגונית – ביניכם ובין העובדים, ובין עובדי מחלקה אחרת לאחרת. דרך החולצה אתם משדרים משפחתיות, ליכוד וגיבוש, תחושה של נבחרת ושל עוצמה! כמו שחיילים בצה"ל וחברים בתנועות נוער מתגבשים ומתלכדים דרך סמלים ומדים זהים, כך גם העובדים שלכם. חולצה ממותגת יוצרת חיבור, שיח משותף ותחושה של גאוות יחידה!

 

העיצוב? שלכם או שלנו ביחד!

עם T FACTOR אתם יכולים לבחור איך החולצות שלכם לאירוע החברה יעוצבו:

  • עיצוב גרפי שלכם שאנחנו נדפיס על החולצות
  • עיצוב גרפי שהינו תוצר של עבודה משותפת – שלנו ושלכם!

 

אנו עובדים עם חוד החנית של המעצבים הגרפיים, כך שנוכל לעבוד בשיתוף פעולה מלא! בהתאם למה שתגדירו לנו (צבע, גופנים, סוגי הדפסות וכיוצא בזה), נציע לכם מספר סקיצות. מתוכן, נבחר בהדפס המושלם שיודפס על חולצות יום החברה לעובדים שלכם!

 

"יום החברה שלנו נערך בגן פתוח בקיץ. יש לכם חולצות דרי פייט?"

בהחלט! אנו לא רק מדפיסים הדפסים איכותיים על חולצות איכותיות, אלא גם מציעים לכם את הפתרונות הטובים ביותר בעבורכם! חשוב לנו שבסופו של דבר כל עובד שלכם יהנה מהחולצה. ולכן, נערוך תשאול קצר במטרה להתאים לכם את החולצה האידיאלית. ואכן, במידה ואתם חוגגים בקיץ תחת כיפת השמיים (צריך באמת להוסיף מילה על מזג האוויר בקיץ הישראלי?), נמליץ על חולצות הדריי-פיט. כך, כל עובד יוכל להתגאות בארגון בו הוא עובד, תוך שהוא יחוש בנוחות מקסימלית.

 

"כמה חולצות כדאי להזמין?"

טכנית, אתם צריכים להזמין חולצה לכל עובד. ובפועל, אנו ממליצים בחום שלא להזמין כמות מדויקת למספר העובדים, אלא קצת יותר – לכל מקרה שלא יהיה. כמה יותר? אתם תחליטו, אם כי 10% יותר מסתמנים כמספיקים. לדוגמא: במידה ויש לכם 30 עובדים, הזמינו 33 חולצות. תהיו בטוחים כי גם אם ישארו עודפים, יהיו העובדים שישמחו להתגאות בחולצה נוספת של הארגון בו הם עובדים.

 

חשוב לזכור: הימים בהם יחסי הכוחות היו שהמעסיק נמצא בעליונות על העובד, אינם עוד. כיום, ברור כי כשם שהעובדים צריכים אתכם כמקור הפרנסה שלהם, כך גם אתם צריכים אותם – כדלק שמניע את המכונה שהיא הארגון שאתם עומדים בראשו. השקיעו בעובדים וצ'פרו אותם כמה שיותר באירוע החברה!