איך חולצה מודפסת מייצרת שייכות?

איך חולצה מודפסת מייצרת שייכות?

. . .

נושא רווחת העובד הוא נושא שמעסיק כיום עסקים רבים. כמנהלים, חשוב לכם מאד שכל עובד שלכם ירגיש מרוצה ומסופק ממקום עבודתו. דבר נוסף שחשוב לכם מאד? לייצר תחושת שייכות בקרב העובדים! לשם כך, אתם פותחים להם מייל חדש עם סיומת של מקום העבודה, הם מקבלים כרטיס עובד ממותג ואף מצורפים לקבוצת הווצאפ הסגורה שלכם. המוטיבציה? להפוך אותם חלק בלתי נפרד מכם.

אז מה עוד תוכלו לעשות בכדי לייצר תחושת שייכות? למעשה, אתם לא צריכים תמיד לצאת מהקופסא, לחשוב על רעיונות מקוריים מדי ולשבור את הראש בשאלה. לעתים, כל מה שאתם צריכים הוא חולצה מודפסת במיתוג אישי של בית העסק שלכם! 

עובד שירגיש שייך, הוא עובד שבהכרח יהיה מסופק יותר ממקום עבודתו! אנחנו ב-TFactor, מזמינים גם אתכם ליהנות מעיצוב חולצות אישי באיכות גבוהה! כל עובד שלכם, ללא יוצא מן הכלל, יחוש גאווה עצומה ללבוש את החולצה. דרך פריט הלבוש הבסיסי ביותר, אתם מאחדים את העובדים, מגבשים אותם ויוצרים שפה אחידה. 

תחושת השייכות אצל העובדים – מדוע היא חשובה?

בעבר, התפישה הייתה שעובד הוא עובד, ותפקידו הוא למלא את תפקידו ותו לא. כיום, מנהלות הרווחה וגם המנהלים בעצמם, מבינים כי חשוב לעטוף את העובד ולהעניק לו את התחושה של חממה. כשם שאתם בוחרים בעובדים שלכם, כך גם הם בוחרים בכם – יום אחר יום. סקרים שונים שבוחנים מה הכי חשוב לעובדים, משקפים תוצאות מפתיעות למדי: עוד הרבה לפני השכר, העובדים רוצים להרגיש כי רואים אותם, ליהנות מתנאים סוציאליים טובים וממערכות יחסים טובות במקום העבודה.

חשוב מאד לטפח את תחושת הלויאליות אצל העובד! עובד שחש נאמן למקום העבודה שלו, יספק תוצרים טובים יותר, יניע יותר מהלכים וכך גם יקדם אתכם. הכל מתחיל ונגמר במידת השייכות שמרגיש אליכם העובד. 

מותג מוביל ראוי לחולצות פרמיום

כמותג מוביל, הרי שתרצו להעניק לעובדים שלכם את הטוב ביותר! אנחנו ב-TFACTOR, מנסים להביא שינוי של ממש אל תוך השוק המקומי בישראל. אז נכון, תוכלו להדפיס חולצות בלא מעט מקומות, אך מי כמוכם יודע כי היופי חבוי בדברים הקטנים. אנחנו מאמינים באיכות, והדבר האחרון שאנחנו מאמינים בו הוא בקיצורי דרך. אנו נצמדים לטכניקות ייחודיות של הדפסה ועבודה עם חומרי פרימיום איכותיים.

חולצה במיתוג לוגו העסק שלכם – לגיטימית?

לא תאמינו אפילו עד כמה! לא משנה באילו היקפים אתם עובדים, מהו גודלו של הצוות ובאילו שלבי פיתוח של המיזם אתם נמצאים. חולצה ממותגת בלוגו ובסלוגן שלכם, מעצימה אתכם, את העובדים ואת המותג שלכם. החולצה היא תזכורת נוספת לעובדים עד כמה הם שייכים, רצויים ועד כמה הם תורמים לדבר הגדול הזה שאתם עומדים בראשו. לבחירתכם, אפשרות להדפיס על מגוון רחב של פריטים:

  • חולצות T
  • חולצות דרי פיט
  • סווטשירט
  • קפוצ'ונים ועוד…

מהו התזמון הנכון להעניק חולצה לעובדים?

התזמון הנכון ביותר הוא התזמון הנכון ביותר לכם! מאחר ומדובר על פריט כל כך יום יומי, הרי שתוכלו להעניק להם את החולצה המודפסת והממותגת מתי שרק תרצו. לדוגמא:

  • חולצת בית העסק עם קליטת העובד ביום הראשון לעבודה
  • חולצות ממותגות לכל העובדים לקראת אירוע עסקי חשוב
  • מתנה לעובדים: חולצה ממותגת ביום הגיבוש ועוד…

"מהו צבע החולצה המומלץ ביותר?"

מאחר ומדובר על חולצה שאתם עתידים להעניק לכל העובדים, כדאי לבחור בצבעים ניטרליים שמתאימים פשוט לכולם – שחור או לבן. שיקול נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא את צבעי הלוגו שלכם. לדוגמא: אם הלוגו שלכם בצבע כחול, הרי שעל חולצה בצבע כחול הוא עלול להתפספס וכך האפקט שנוצר, לא באמת מרשים. אנו עומדים לשירותכם בכל שלב, ונשמח לייעץ לכם אודות שילובים נכונים, טכניקות הדפסה וסוגי החולצות.