חולצות מודפסות לאירועים עסקיים

חולצות מודפסות לאירועים עסקיים

. . .

ארגון אירוע עסקי דורש הרבה מאוד השקעה משום שכדי שהאירוע יצליח יש למצוא אולם שנמצא במיקום מתאים, מכיל חלל בגודל מספק ולדאוג לכך שהמקום יהיה מעוצב בהתאם לסגנון של העסק. 

כמו כן, יש לבחור במקום שמציע את הציוד הדרוש, שיכול להיות למשל: מיקרופונים ומערכות הגברה משוכללות, לדאוג לקייטרינג איכותי ולבצע עוד שלל משימות חשובות. 

לצד כל המשימות הללו חשוב לדאוג לדבר נוסף שעשוי להראות קטן אך הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהצלחתו של האירוע. למה אנו מתכוונים? אנו מתכוונים למתנות למוזמנים.

 

למה חשוב להביא מתנות למוזמנים באירועים עסקיים?

אירועים עסקיים כמו למשל: כנסים והשקות מהווים קרקע פורייה למשיכת לקוחות חדשים ומשקיעים. כמו כן, מסייעים האירועים העסקיים ביצירת תחושת איחוד בקרב עובדי החברה ושימור הלקוחות הקיימים. 

יצירת מוניטין חיובי לבעלי עסקים הינה מרכיב חיוני ביותר ובאמצעות השקעה בכל הפרטים שנוגעים לאירוע ניתן לייצר את הרושם החיובי שיוביל לגדילתו וצמיחתו של העסק. 

וכיצד נכנסות לכל העניין המתנות? התשובה לכך פשוטה – באמצעות חלוקת מתנות ייחודיות ופרקטיות ניתן להעניק יחס אישי לכל אחד מהמשתתפים באירוע. מתנה פרקטית שתשמש את המוזמנים תזכיר להם את העסק בכל פעם מחדש.

 

רעיון למתנה ייחודית – חולצות מודפסות

חולצה שנושאת כיתוב או איור מצחיק וייחודי שמאפיין את העסק יכולה לשבור את הקרח בין המוזמנים שפעמים רבות אינם מכירים זה את זה. כאשר המשתתפים ילבשו את החולצות הם ירגישו שהם חולקים משהו משותף אחד עם השני ותיווצר תחושה של שייכות שתמיד יוצרת אווירה טובה. 

מעבר לזאת, הדפסה על חולצות הן מתנה שימושית, וכפי שצוין – מתנות שימושיות הן המתנות המתאימות ביותר לאירועים עסקיים משום שבכל פעם שהאורחים משתמשים בהן הם נזכרים באותו בית עסק מהם הם קיבלו את המתנה.

במידה שבוחרים ללכת על הדפסה על חולצות לעסקים, חשוב לבחור בחולצות שעשויות מבד איכותי ונושם, כך שהן יהיו נוחות ויחזיקו מעמד למשך זמן רב, גם אם הן יעברו הרבה כביסות.

 

התאמת הכיתוב והאיור לסוג הקהל

במידה שמחלקים חולצות מודפסות באירוע עסקי, יש להקפיד על כך שהחולצות יתאימו לקהל המוזמנים. חולצות שנושאות משפטים נוסטלגיים למשל מימים רחוקים לא יתאימו לקהל צעיר שכלל לא יודע במה מדובר. בניגוד לכך – חולצות שנושאות כיתוב חדשני שמתאים לבני נוער לא בטוח יתאימו לקהל מבוגר.

כמובן שהטקסט, האיור או שניהם ביחד צריכים להיות קשורים לבית העסק. פעמים רבות הקהל שמגיע לאירוע מורכב מאנשים בגילאים שונים, במקרים אלו יש להתאים את הכיתוב לכל הגילאים, רעיון טוב יכול להיות למשל חולצה עם תמונה של סטיב ג'ובס ותפוח.

 

לבחור בחברה שלנו וליהנות מחולצות מודפסות מקוריות

במידה שאתם מעוניינים לייצר חולצות מודפסות לאירוע עסקי ושואפים להפתיע ולשמח את קהל המוזמנים שלכם, תוכלו לפנות אל החברה שלנו (נעים מאוד) – T- FACTOR. 

החברה שלנו מספקת חולצות מודפסות למגוון לקוחות ואנו יודעים כיצד להתאים את עיצוב החולצה לכל אירוע, בין אם מדובר על אירוע שמיועד ללקוחות, השקה, כנס, יום גיבוש לעובדים או במידה ואתם מעוניינים להעניק מתנה לעובד בעיצוב אישי. 

החולצות המעוצבות שלנו ייחודיות במינן ואתם יכולים לבחור בכל משפט או איור שתרצו. תוכלו לסמוך על המחלקה הגרפית שלנו בכל הקשור לנושא העיצוב. המעצבים שלנו מומחים בתחומם ויצירתיים ביותר. 

חולצות מודפסות לאירועים עסקיים יגרמו לעסק שלכם להיכנס לתת מודע של המוזמנים ויתרמו למוניטין שלכם. עסק שלא רק מתעסק במכירות – אלא גם נותן מתנה קטנה ושימושית, משדר יציבות ואמינות, וכל לקוח – לא משנה מהו גילו או מאיפה הוא בא מעוניין לקבל שירות מעסק יציב ואמין.

 

עוד הדפסים שיעניינו אתכם: