הדפסה איכותית על חולצות!

הדפסה איכותית על חולצות!

. . .

אם תציצו בארון הבגדים שלכם, כנראה שגם אתם תהיו עדים לסיטואציה הבאה: חולצות T שאתם מאד אוהבים, לא לובשים אך מתקשים מאד לזרוק. הסיבה שאתם לא לובשים את החולצה, היא לרוב הדפס שהתקלף ופוגע במידת האטרקטיביות שלה. איתנו, ב- TFACTOR, תוכלו להשמיש את החולצה האהובה עליכם פעם אחר פעם! 

אנחנו שמחים להציע הדפסה איכותית על חולצות בשלל טכניקות! הספקנו לעבוד ולהדפיס עבור שלל ארגונים וחברות – מדרופבוקס ועד גוגל. אם גם אתם מחפשים חולצה מעוצבת עם הדפסה איכותית, אתם נמצאים במקום הנכון! 

הדפסה איכותית על חולצות בעיצוב אישי – מה זה אומר?

החולצות שלנו מתאימות את עצמן אליכם, ולא ליהפך. כחברה, חשוב לכם להנציח ולהטמיע מסרים חשובים כדוגמת לוגו, סלוגן או אפילו תאריך חשוב. איך תהליך העיצוב אצלנו עובד?

  • אתם תשתפו אותנו בעיצוב המועדף עליכם
  • נבחר יחד טכניקת הדפסה 
  • נתחיל לעבוד על החולצות שלכם!

חולצות מודפסות מתקשרות לרוב עם אופנה, אך בעת שמדובר על העולם העסקי, מדובר על חולצות המגלמות בתוכן פוטנציאל עסקי-שיווקי אדיר! את החולצות ניתן להשמיש גם בשגרת העבודה, אך גם באירועים עסקיים שאתם חוגגים לאורך השנה. אנו מלווים אתכם בכל שלב בדרך – עם בחירת סוג החולצה, צבע החולצה, חלוקה נכונה למידות ובחירת הדפס מנצח!

עד כמה קריטית הדפסה איכותית על חולצות?

קריטית מאד! כל המרצ'נדייז ששואפים לייצג את בית העסק שלכם, צריכים להיות באיכות הגבוהה ביותר. השקעה באיכות היא השקעה במותג שלכם! נסו לדמיין לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם מעניקים חולצות מודפסות במתנה למבקרים בתערוכה עסקית גדולה שלקחתם בה חלק. המבקרים גאים ללבוש את החולצה הממותגת שלכם, אך כעבור מספר כביסות הם מגלים כי ההדפס מתפורר. 

במקרה שכזה, ולמרות שמדובר "רק" על חולצה, המוניטין שלכם יפגע. הרגשות, התחושות והמחשבות שיצופו יהיו: מוצר זול, השקעה אפסית, "טיב החולצה כטיב השירות" וכן הלאה.

מנגד, עם הדפסה איכותית על חולצות, אתם מייצרים מוניטין שונה לחלוטין! חולצה איכותית עושה בשבילכם עבודה שיווקית נהדרת. מעבר לכך שאיכות החולצה מאירה אתכם באור חיובי ככאלו שמשקיעים, הרי שהיא עושה דבר נוסף. ככל שהחולצה תהיה שמישה ולבישה יותר, כך ילבשו אותה יותר. המשמעות היא שלוגו וסלוגן העסק שלכם ימשיכו להיות מופצים בפומבי – ורק אתם מרוויחים מזה! 

טכניקות ההדפסה שלנו, הכירו:

אנו עושים שימוש בטכניקות שונות ומגוונות. אנו מאמינים כי בחירת הטכניקה חשובה ויש להשקיע בה מחשבה. מדוע? משום שכל טכניקה מספרת סיפור אחר, פונה לקהל יעד אחר ותורמת בצורה אחרת ליצירת מיתוג נכון. מובן כי תוכלו לבחור את הטכניקה החביבה עליכם לגמרי לבד, אך נשמח לייעץ לכם מהניסיון שלנו בהתאם למטרות והציפיות שלכם. אילו טכניקות קיימות?

  • PUFF
  • FLOCK
  • CRACK
  • FOIL ועוד…

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג הטכניקות שלנו כאן באתר! תמונה שווה יותר מאלף מילים, והודות לדוגמאות ששיתפנו תוכלו לבסס את הבחירה המתאימה לכם ביותר!

"אני מעוניין בחולצות מודפסות, אבל אין לי עיצוב"

אתם מעוניינים בהדפסות איכותית לקראת תערוכה, כנס, יום גיבוש או פשוט כחולצת צוות לעובדים? אין בעיה! תוכלו תמיד לשלוח לנו קובץ סופי שאותו נדפיס, אך נשמח לסייע לכם גם עם עיצוב הגרפיקה! בהתאם לקווים המנחים שלכם, נציע מספר אפשרויות, זאת על מנת שתוכלו לבחור את האופציה הטובה ביותר. ההדפס הוא לב לבה של החולצה, ואנו נעשה הכל על מנת שגם אתם תצאו מרוצים ומחוייכים.

הדפסות איכותיות על חולצות ב-TFACTOR. לפרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום!